اطلاعیه شماره ۱۱

( چگونگی تعامل با اعضای ثبت نامی تا مورخه ۲۹\۱۲\۱۳۸۹)

بسمه تعالی

با تبریک عید سعید فطر و حلول ماه شوال به اطلاع اعضای محترم دارای قراردادهای سهامی (۳۳تا۶۳متر)که پایان قرارداد آنان فرا رسیده می رساند، با نظر سنجی بعمل آمده از اعضا ودر راستای اجرای طرح توانمند سازی و ارتقای توان مالی آنان ، ۳ گزینه انتخابی به شرح ذیل مصوب گردیده است.

بمنظور رعایت تکریم ارباب رجوع وجلوگیری از اتلاف وقت اعضای محترم خواهشمند است قبل از وصول دعوتنامه کتبی برابر برنامه زمانبندی که توسط شرکت بنیان توسعه و عمران هادی اعلام می گردد از مراجعه حضوری قویا” خوداری  نمایند. ضمنا” در صورت نیاز به تماس تلفنی جهت دریافت اطلاعات بیشتر، مدیریت متقاضیان این شرکت از  دوشنبه مورخه ۰۶\۰۶\۱۳۹۱ آماده پاسخگویی می باشد.

  گزینه ۱ : اعضای دارای قرارداد ۳۳ تا ۶۳ متر که تمایل به استمرار حضور در طرح توانمندسازی را دارند، شرایطی  به شرح ذیل فراهم گردیده تا ضمن استفاده از ۱۷متر (هدیه) قادر به فرآیند تامین مسکن خود درفرصت زمانی بیشتری باشند  .

الف- با توجه به آماده شدن فاز بعدی واحدهای مسکونی در سال ۱۳۹۵ به بعد ( در پهنه B) به سقف زمانی قرارداد آنان ۵ سال اضافه می گردد.

ب- اعضایی که دارای فقط قرارداد ۳۳ متر می باشند، امکان خرید ۳۰ متر افزایش متراژ را خواهند داشت و از تخفیف معادل ۱۷ متر (هدیه) برخوردار می شوند، بعبارتی وجهی بابت ۱۷ متر از ۳۰ متر دوم پرداخت نمی نمایند. ( تومان ۲۸,۵۰۰,۰۰۰=۹۵۰*۳۰) پس از تخفیف هدیه ۱۷ متری میزان پرداختی عضو صرفا مبلغ (۱۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان) خواهد بود.(طی جدول آتی)

ج – اعضایی که دارای قرارداد ۳۳ متر و ۳۰ متر افزایش متراژ می باشند نیز با شرایط بندفوق از تخفیف معادل ۱۷ متر (هدیه) بند ب برخوردار می گردند.وچنانچه وجهی اضافه بر مبلغ ۱۲,۳۵۰,۰۰۰تومان بابت قرارداد۳۰ متردوم پرداخت کرده باشند به آنان مسترد می شود.

قابل توجه :

۱-اعضای دارای  قرارداد  سهامی ۳۳تا ۶۳ متر  که قبلا  نسبت به جابجایی اقدام نموده اند  نیز با توجه به شرایط اعلامی فوق از تخفیف ۱۷ متر هدیه برخوردار می شوند فلذا بمنظور تکمیل مدارک با در دست داشتن دفترچه اقساط ۳۰ متر افزایش متراژ پس از وصول دعوتنامه وبرابر برنامه زمانبندی به شرکت بنیان توسعه وعمران هادی مراجعه نمایند.

۲- اعضایی که تمایل به استفاده ازشرایط گزینه ۱ رادارند بعلت محدود بودن ظرفیت پیش بینی شده می توانند با واریز مبلغ ۵۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال حداقل پیش پرداخت ، به حساب شماره ۰۱۰۸۳۳۰۰۱۷۰۰۰ بانک ملی شعبه پارسا کد ۹۷۴ بنام  شرکت بنیان توسعه وعمران هادی و  پس از وصول دعوتنامه کتبی که از روز چهارشنبه مورخه۱۳۹۱/۰۶/۰۱ تا تاریخ ۱۳۹۱/۰۶/۳۱ جهت اعضا ارسال می گردد به شرکت مراجعه ونسبت تکمیل فرم مربوطه اقدام نمایند.

گزینه ۲ : به منظور تامین مسکن اعضایی که دارای قرارداد ۳۳ تا ۶۳ متر مشاع می باشند، این اعضا          می توانند آپارتمان مورد نظر خود را انتخاب و متناسب با توان مالی خود با یکی از سه روش  پرداخت،کوتاه مدت (۳ ماهه) – میان مدت (۶ ماهه) – بلند مدت (۱۴ ماهه) مابقی وجه را به شرح ذیل بپردازند.

الف- آپارتمان مورد نظر توسط عضو انتخاب و قیمت کل با توجه به متراژ و طبقه در سامانه الکترونیکی محاسبه می شود.

ب- متراژ مشاعی(۳۳و۳۰ متر) عضو در قیمت پایه اعلامی از طرف  بازرسی آجا ضرب و با ۱۵۰ میلیون ریال بعنوان وام جمع و از مبلغ کل آپارتمان مورد تقاضا کسر می گردد. باقی مانده وجهی است که توسط متقاضی می بایست پرداخت شود. شایان ذکر است اقداماتی جهت ارتقای سقف وام از ۱۵۰ به ۲۵۰ میلیون ریال بعمل آمده و در حال پیگیری است.(بدیهی است وام مذکور علاوه بر وام طرح حکمت که قبلا” محاسبه گردیده می باشد)

ج- عضو با انتخاب یکی از سه روش پرداخت، به شرح بند یک، مابقی وجه را پرداخت نموده و آپارتمان مورد نظر را تحویل می گیرد.

 قابل توجه :

۱-   شایان ذکر است تا کنون  قیمت کارشناسی از طریق مبادی ذیربط به این شرکت اعلام نشده است (لکن در شرف پیگیری وانجام است )بنابراین اطلاعات تکمیلی برای اعضایی که تمایل به انتخاب  واحد مسکونی یا فروش متراژ موضوع قراردا خود را دارند متعاقبا” اعلام خواهد شد.

۲- اعضایی که تمایل به استفاده ازشرایط گزینه  ۲  را دارند با توجه به اولویت وزمانبندی و پس از وصول دعوتنامه کتبی  که از مورخه۱۳۹۱/۰۷/۰۱جهت اعضا ارسال می گردد به شرکت مراجعه ونسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام نمایند.

گزینه ۳ : تعدادی از اعضای دارای قرارداد به شرح فوق، که مایل به استفاده ازمراتب و فرصت های ایجاد شده با شرایط موصوف در جهت خانه دار شدن در شهرک امام رضا (ع) نیستند و خواستار فروش متراژ موضوع قرارداد خود می باشند، پس از اعلام قیمت کارشناسی از طریق مبادی ذیربط و با توجه به اولویت وزمانبندی ضمن تماس تلفنی و ارسال دعوتنامه کتبی مراتب به اطلاع اعضا خواهد رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>